Category: Erkek Çorap

Erkek renkli çorap giyer mi?

Erkek çorabı denildiğinde zihninde siyah soket çorap görüntüsü belirmeyen var mı? Halbuki erkekler uzun zamandır takım elbisenin altına dahi renkli çorap giyiyor.

Erkeklerin genellikle dikkat etmediği bir detay olan çorap, son yıllarda renklenmeye başladı. Kıyafetine uyumuna bakmadan, siyah her şeye uyar düşüncesiyle kullanılan siyah çoraplar, nasıl ki külotlu çorap kadınla birlikte anılıyorsa, erkeklerin en çok tercih ettiği çorap türüdür. Bununla birlikte siyah çorap üzerine desenlerle başlayan renklenme, son yıllarda desenleri artması ve hakim rengin değişmesi ile devam etmektedir. Ve bu yüzden denebilir ki, klişelerden uzak durmaya özen gösteren ve tarz erkek çorabı tercih eden bir giyim stili oluştu.

Şık – günlük giyim türü dışında, erkekler takım elbise altına da renkli çorap giymeye başladı. Çizgili, desenli, renkli çoraplarla başlayan çeşitlenme, erkek çorabı trendleri oluşturmaya da başladı.

Erkek renkli çorap giyer mi?

Lacivert bir takım elbisenin altında görünen kahverengi üstüne turuncu çizgili çoraplar… Kendini bilmezlik mi? Yeni bir moda mı? Erkeğe yakışır mı? Erkek renkli çorap giyer mi? Giymemesi için bir sebep Devamı

Erkek çorap modası neleri kapsar?

Erkek çorap modası denilebilecek kadar bir çeşitlilik artık mevcut. Çorap çekmecelerini sadece siyah veya beyaz çorapların doldurduğu zamanlar artık geride kaldı. Cesur renklerden, çarpıcı desenlere erkek çorap modası büyük bir Devamı

Editörün Seçtikleri
Siyah kğlotlu çorap en sık kullanılan külotlu çorap modeli
Erkekler çorap seçerken nelere dikkat etmeli
Beyaz soket çorap