ten rengi kulotlu corap

Ten Rengi Çorap Tercih Etmek İçin 5 Neden

Artık yaza girmiş bulunmaktayız, işte tam da bu yüzden siyah çoraplarımızı geride bırakma, ten rengi çorap tercih etme zamanı!

Ten rengi külotlu çorap vazgeçilmezler arasında yer alıyor.

Ekstra fayda bilgisi: Tüm külotlu çoraplarda olduğu gibi, ten rengi külotlu çoraplar da ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği ve stabiliteyi sağlar. Ancak bunu görünmez, büyülü bir şekilde yapar, işin en güzel tarafı da bu zaten.

Ten rengi çoraplarla, kıyafetinizde ve aksesuarlarınızda değişiklik yapmak ve eşleştirdiğiniz parçalarınız için endişelenmek veya hangi stillerin birlikte iyi gittiğini anlamaya çalışmak zorunda kalmazsınız. Tene sağlıklı ve canlı bir görünüm verirken, matlığıyla bacakları doğal ve güzel gösterir. Burun ve külot kısmı şeffaf olan bu çoraplar mini etek ve elbiselerle, açık ayakkabılarla rahatça giyilebilir.

İşte ten rengi çorapları tercih etmeniz için 5 neden:

 

 1. Ten rengi çoraplar her şeyle eşleşebilir!
  Ten rengi çorap giymenin en büyük avantajlarından biri, kıyafetlerinizin neredeyse tümü ile kusursuz bir şekilde uyum sağlamalarıdır. Herhangi bir aksesuarı değiştirmek zorunda kalmadan veya eşleştirdiğiniz parçalarınız hakkında endişelenmenize gerek kalmadan, ten rengi külotlu çoraplar her türlü kıyafetinize sağlam bir temel oluşturur.
 2. Onlar görünmez!
  Bugün pek çok marka, çeşitli renk tonlarında ten rengi külotlu çorap satıyor. Tek yapmanız gereken, çorabın görünmez durması için doğru renk tonunda seçim yapmanızdır.
 3. Kurtarıcıdır…
  Merdivenlerden yukarı çıkarken, kısa elbisenizden endişe ediyorsanız, ten rengi külotlu çorap kurtarıcınız olacaktır. Tabii ki, diğer külotlu çoraplar da bunu yapar, ama mini etekle tamamen cesur görünmek istiyorsanız, ten rengi olanlar mükemmel bir çözümdür.
 4. Farklıdır…
  Yenilikçi ve yaratıcı olan ten rengi çoraplar da vardır. Basit ten rengi külotlu çoraplarını görünmezlik amacıyla tercih etseniz de, süslenmiş veya başka şekilde dekore edilmiş ten rengi çoraplar bacaklarınızda ışıltılı ve harika görünebilir.
 5. Hem de kraliyet onaylıdır!
  Kate Middleton, genellikle etekleri ve elbiseleri altında ten rengi külotlu çorap tercih ediyor. Çok az fark edilmelerine rağmen, ona şık ve rahat bir görünüm veriyor. Ayrıca, bacakları üzerinde hoş görünen ince bir parlaklık sunuyor.

 

Bu arada kraliçe de pırıl pırıl parıldayan ten rengi çoraplara sahip. Eğer bir kraliçe ve bir düşes giyiyorsa, bu çoraplar oldukça iyi olmalılar.

Bu konuyla çok alakalı değil ama bir gün ihtiyacınız olur da nasıl kullanacağınızı bilemezsiniz diye, şu başlığı da kenara bir yere bırakalım: Beyaz Soket Çorap geri döndü!