• home
  • Tab Title 2
  • Tab Title 3
dizüstü siyah kadın çorabı giymiş manken

Bazı Planlar

Hepimiz de dikkat çekici olmayı seviyoruz ve buna kimse karışamaz. Çorap üstüne çorap da giyebiliriz, renk üstüne renk de uydurabiliriz! Bunları biraz detaylandırarak incelemek gerek aslında. Yani çorapları…

Haydi başlayalım bir an önce!

Jartiyer Çorabı

Nasıl Kullanılır

Arzu nesnesi mi yoksa şıklığın iç gıdıklayan bir ara formülü mü? Nasıl kullanılır, kombin çeşitleri, farklı kullanımları hakkında büyük dosya burada!

Külotlu Çorap Ne Zaman Icat Edildi?

Amerika’da North Carolina Eyaleti’ndeki Glen Raven Mills şirketi, Panti-Legs adını verdiği ilk külotlu çorabı 1959’da piyasaya sürdü. Tam arayışlar sürerken külotlu çorabı artık zorunluluk haline getiren bir moda başladı. Mary Quant adlı bir kadın mini eteği yarattı ve 1960’larda önce Londra’ya sonra Amerika’ya ve Hollywood filmleri yoluyla da dünyaya yayıldı. Özellikle süper mini etekler, kadınları neredeyse çıplak bıraktığı için, kusurları ve görülmemesi gereken noktaları gizleyecek bir çorap tasarımına acilen ihtiyaç vardı. Bugün bildiğimiz anlamda külotlu çoraplar, işte bu ortamda yaratıldı ve piyasada da çok tuttu.

Esnek çoraplar hala çok popüler…

Erkek Çorabı

Dikkatlerden kaçabilecek bir detay: erkek çorabı! Özellikle renkli çorap kullanımında dikkat edilmesi gerekli detaylar nelerdir?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.